POWOŁANIA NA MECZE 24.09.2016

ATP Warszawa - Błonianka Błonie  24.09.2016  mecz o godzinie 13.00, zbiórka na miejscu o 12.10. Adres ul.Polna 40, Stare Babice. Zabieramy Pomarańczowe stroje, ochraniacze i legitymacje. Proszę o informacje jezeli ma kogoś nie być.

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Majtczak, Mordak, Bielecki, Wierzbicki, Krzemiński, Romański, Olędzki, Cieślak

Ks Ursynów Warszawa - Błonianka II Błonie 24.09.2016, mecz na dzień dzisiejszy jest o godzinie 10.00, gospodarze chcą byśmy zagrali o późniejszej godzinie lecz ja odpowiedziałem że nie ma takiej możliwości. Jutro najpóźniej będzie sytuacja wyjaśniona, nastawiamy się więc na godzinę 10.00. Zbiórka na miejscu o 9.10, adres :ul.Szkolna 6, Lesznowola. Zabieramy pomarańczowe stroje, ochraniacze, legitymacje. Proszę o jak najszybszą informacje jeżeli ktoś nie może być na meczu.

Skład: Berger, Sosnowski, Przybysz, Borkowicz, Pawlik, Szulawska, Mass, Wadecki, Dobrowolski, Stodulski, Matela.