PORAŻKI POMIMO DOBREJ GRY

Niestety dwie nasze drużyny poniosły w ten weekend porażki. Druga drużyna przegrała mecz na wyjeździe z Ursynowem Warszawa 6 do 4. Na pewno wpływ na naszą słabszą grę na początku spotkania miało zamieszanie z miejscem rozgrywania meczu. Chłopcy wraz z Jagodą musieli grać praktycznie bez żadnej rozgrzewki, można powiedzieć że zaczęli grać prosto z samochodów. Odbiło się to na naszej postawie bo po dwóch kwartach było 6 do 1 dla gości. A trzeba zaznaczyć z całym szacunkiem dla drużyny przeciwnej że to raczej my sami sobie strzelaliśmy bramki a nie oni nam. Pierwszą bramkę strzelił dla nas Tymon Dobrowolski, było to również jego bramka debiutancka. Od trzeciej kwarty graliśmy już naprawdę fajnie, było odpowiednie zaangażowanie co przyniosło bramki kolejno Bartka Borkowicza, Huberta Mateli oraz Wojtka Mass. Głowy do góry bo jestem pewien że w normalnych okolicznościach tego meczu byśmy nie przegrali.

KS Ursynów Warszawa - Błonianka II Błonie 6-4

Bramki: Dobrowolski, Matela, Borkowicz, Mass

Skład: Berger, Przybysz, Majtczak, Sosnowski, Borkowicz, Pawlik, Szulawska, Mass, Stodulski, Matela, Dobrowolski

Również nasza pierwsza drużyna przegrała na wyjeździe z ATP Warszawa 2 do 0. Mecz mógł się naprawdę podobać, obie drużyny pokazała kawał fajnej piłki. Drużyna gości wygrała zasłużenie, wykazała się większym cwaniactwem boiskowym i popełniła o dwa błędy mniej. Z naszej strony bardzo dobrze wyglądała gra w obronie, fajnie też graliśmy piłką ale niestety jak piłka przekraczała połowę przeciwnika mieliśmy problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Pierwszą kwartę zagraliśmy na naprawdę wysokim poziomie i w moim odczuciu byliśmy drużyną minimalnie lepszą. Następne kwarty były bardzo wyrównane, w trzeciej zarysowała się przewaga gości i to właśnie w niej ustalili wynik spotkania na 2 do 0. Niestety największym naszym problemem jest głowa, musimy podchodzić do meczów bardziej pewni swoich umiejętności bo przecież POTRAFICIE grać w piłkę i to przeciwnik powinien się nas obawiać a nie my przeciwnika...