RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ

W niedzielę obie drużyny Błonianki rocznika 2006 rozegrały swoje mecze. Błonianka II grała z Wrzosem Międzyborów i wygrała u siebie 6 do 2 :). Było to pierwsze zwycięstwo drużyny w tym sezonie, bardzo cieszy gra a szczególnie kilka akcji po których padły bramki. Po dwie bramki strzeliła Jagoda oraz Radek Pawlik, po jednej Maciek Romański z Wojtkiem Mass. Brawa za wielkie zaangażowanie i naprawdę fajny mecz :).
 Natomiast pierwsza drużyna Błonianki przegrała w Sochaczewie z Unią II Boryszew 5 do 4. Szkoda punktów tym bardziej że pierwszą kwartę wygraliśmy 1 do 0, trzecią wygraliśmy 1 do 0, czwartą wygraliśmy 2 do 1 , natomiast niestety drugą kwartę przegraliśmy 4 do 0 :/. Myślę że co najmniej 3 bramki nie miała prawa paść. Wierzę że chłopcy podniosą się po tej przykrej porażce bo widać było od trzeciej kwarty ogromną determinację u zawodników i brawa dla nich za walkę do samego końca. Niestety piłka jest sportem przewrotnym, mimo lepszej postawy przez 3 kwarty musieliśmy przełknąć gorycz porażki.

Błonianka II Błonie- Wrzos Międzyborów 6-2

Bramki: 2X Pawlik, 2X Szulawska, Romański, Mass

Skład: Berger, Bielecki, Majtczak, Borkowicz, Szulawska, Pawlik, Mass, Dobrowolski, Romański. Sosnowski.

Unia II Boryszew- Błonianka Błonie 5-4

Bramki: 2x Olędzki, Wierzbicki, Cieślak

Skład: Kozłowski, Mordak, Przybysz, Wierzbicki, Krzemiński, Cieślak, Olędzki, Wadecki.