DWA SPOTKANIA II DRUŻYNY

W ostatnim czasie nasza II Drużyna grała u siebie z drużyną Relax Radziwiłów oraz mecz na wyjeździe z LKS Chlebnia. Pierwszy mecz wygraliśmy pewnie 10:3, przez całe spotkanie byliśmy stroną dominującą. Warte uwagi w tym spotkaniu jest jeszcze to że Filip Berger w ostatnich minutach obronił rzut karny wykonywany przez Gości. W tygodniu graliśmy mecz z drużyną LKS II Chlebia i było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Cieszy fakt że przez większość meczu to my nadawaliśmy warunki oraz to że coraz lepiej wygląda nasza gra. Spotkanie mogło się podobać, szkoda tylko niewykorzystanych sytuacji których mieliśmy sporo.

Błonianka II Błonie- Relax Radziwiłów 10:3

Skład: Berger, Bielecki, Przybysz, Sosnowski, Śmigielski, Mass, Pawlik, Szulawska, Bednarski, Wiśniewski

LKS II Chlebnia- Błonianka II Błonie 1:2

Skład: Kozłowski, Przybysz, Lernaciński, Borkowicz, Sosnowski, Szulawska, Pawlik, Wiśniewski, Mass, Bednarski, Cieślak