BŁONIANKA - TERESIN

Błonianka Błonie - KS Teresin  2:4

Skład: Kozłowski, Mordak, Lernaciński, Borkowicz, Przybysz, Wierzbicki, Krzemiński, Pawlik, Cieślak, Olędzki

W drugiej kolejce przyjechał do nas zespół z którym już wielokrotnie graliśmy i mecze kończyły się zawsze naszym zwycięstwem. Było widać na boisku jak nastawieni do meczu byli co niektórzy nasi zawodnicy ( mieliśmy wygrać bez problemu ). Zespół Gości zagrał bardzo dobre zawody i zasłużenie wygrał to spotkanie. My musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania bo nie może być tak że niektórym zawodnikom na boisku wszystko przeszkadza począwszy od złego sędziowania do tego że słońce za mocno świeci nam w oczy. Problem z odpowiednim nastawieniem do meczu jest naszą bolączką  od bardzo dawna i w końcu musimy coś z tym zrobić. Najlepszym tego przykładem jest ostatni nasz mecz gdzie przez trzy kwarty gramy delikatnie mówiąc słabo a ostatnia kwarta jest w naszym wykonaniu rewelacyjna. Osobna sprawa to nasza skuteczność w tym meczu w kilku sytuacjach wydawać by się mogło że piłka po prostu musi wpaść do bramki przeciwnika. Jak widać każde spotkanie będzie trudne bo zespoły z Piastowa i Jaktorowa na pewno nie grają gorzej w piłkę od drużyny z Teresina. Musimy zacisnąć zęby uznać wyższość przeciwnika w tym spotkaniu i BRAĆ SIĘ DO ROBOTY A NIE DO WIECZNEGO NARZEKANIA.