I KOLEJKA ZA NAMI

UKS Ołtarzew - Błonianka Błonie  1: 4

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Borkowicz, Wierzbicki, Cieslak, Olędzki, Woźniak, Krzmiński, Pawlik, Mordak, Romański

Bramki: Oawlik, Olędzki, Cieślak, Woźniak

Rundę wiosenną zaczynamy od ważnego zwycięstwa na trudnym terenie. Pierwsze dwie kwarty mimo naszego prowadzenia 2 do 0 ( bramki Radka Pawlika i Kuby Olędzkiego) nie były dobre w naszym wykonaniu. Problemem było też dla nas boisko gdzie chłopcy rzadko mają styczność z naturalną trawą. Dwie ostatnie kwarty były już bardzo dobre, mieliśmy przewagę i mogło skończyć się dużo wyższym wynikiem. Bramki strzelali jeszcze Wiktor Cieślak i Janek Woźniak,gospodarze  odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego.

Wrzos Międzyborów - Błonianka II Błonie  5:4

Skład: Berger, Przybysz, Bielecki, Śmigielski, Szulawska, Wiśniewski, Mass, Matela, Sosnowski, Majtczak

Bramki: Bielecki, Szulawska, Mass, Śmigielski

Nasza druga drużyna miała mniej szczęścia co do wyniku spotkania. Mimo dużej przewagi musieliśmy uznać wyższość gospodarzy . W tym meczu byliśmy bardzo nieskuteczni,jeżeli chcemy w następnym meczu uzyskać dobry wynik musimy poprawić się pod bramką przeciwnika.