PIAST PIASTÓW - BŁONIANKA BŁONIE

Piast Piastów - Błonianka Błonie- 5:2

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Mordak, Wierzbicki, Olędzki, Cieślak, Woźniak, Borkowicz, Romański, Pawlik, Krzemiński

Druga z rzędu przegrana naszej Drużyny na pewno nie napawa optymizmem. Jednak mimo porażki druga część gry naprawdę wyglądała nieźle. Myślę że nawet drużyna przeciwna zadaje sobie pytanie jak można było zmarnować tyle sytuacji. Skuteczność to nasza bolączka w ostatnim czasie. Musimy zachowywać więcej spokoju pod bramką przeciwnika i odrobinę cwaniactwa którego nam zdecydowania na boisku brakuje. Przez dwie kwarty to gospodarze wyglądali lepiej niż my, nie przenosiło się to na wiele sytuacji podbramkowych z ich strony ale byli drużyną przeważającą i do połowy spotkania było 3 do 0 dla Piasta. Po zmianie stron to my dominowaliśmy na boisku , boli fakt że Piast przez drugie 30 minut był 4 razy pod naszym polem karnym i strzelił dwie bramki. Tak jak pisałem wcześniej musimy być bardziej skuteczni i na pewno wyniki przyjdą.