SPARINGII NUMER 2 OBÓZ KĘTY

Drugi sparing na obozie zagrała nasza grupa z rocznika 2006. Znowu drużyna została podzielona na dwa zespoły i zagrała z drużyną Stadionu Śląskiego. Pierwsza grupa grała 3 tercje po 20 minut, po 2 tercjach i dobrej grze było 2 do 1 dla nas. Niestety obraz w ostatnich dwudziestu minutach pozostawiał wiele do życzenia i skończyło się na wyniku 4 do 2 dla drużyny Stadionu Śląskiego. Druga grupa naszych zawodników wygrała z drugą grupą Stadionu Śląskiego 4 do 2 po bardzo fajnym meczu gdzie wyróżniającymi postaciami byli Radek Pawlik, Jagoda Szulawska, Jakub Przybysz. Należy cieszyć się z już drugiej bramki w drugim sparingu Huberta Mateli, cieszy to że zawodnicy którzy w tamtym sezonie mniej grali tak fajnie sobie radzą.