OBÓZ KĘTY PODSUMOWANIE

Małe podsumowanie tego co działo się na obozie w Kętach.

W dniach 16.08 -24.08 nasz zespół wyjechał na obóz piłkarski do miejscowości Kęty w województwie małopolskim. Przez prawie cały okres obozu chłopcy oraz Jagoda trenowali 2 razy dziennie plus dodatkowy ranny rozruch, który odbywał się przed śniadaniem. W tym czasie odbyły się również badania sprawnościowe składające się z trzech testów: bieg na 30 metrów, gdzie czas był mierzony po pierwszych 5 metrach i ostatnich 30, skok w dal obunóż z miejsca, oraz bieg "Ajax" , jest to bieg z częstą zmianą kierunków biegu. Najlepsze wyniki we wszystkich trzech testach uzyskał Radosław Pawlik, gdzie miał wyniki zbliżone do najlepszych zawodników z rocznika 2005, a w skoku w dal przeskoczył nawet rocznik 2005. Wszystkie wyniki uzyskane z testów będą dostępne w przeciągu tygodnia na stronie. Odbyło się również kilka gier sparingowych z drużyną " Stadion Śląski ", która była z nami na obozie. Na pięć meczów wygraliśmy trzy, dwa razy przegrywając. Jagoda wraz z chłopcami wykonali kawał dobrej roboty na treningach, która mamy nadzieje będzie widoczna podczas meczów ligowych. Na szczęście obyło się bez większych urazów, jedyną osobą, której dokuczał od połowy obozu, miejmy nadzieje delikatny uraz, był Jasiek Bielecki (mam nadzieje, że po odpoczynku wróci do pełni sprawności ;). Obozowicze odwiedzili także kryty basen oraz wyjechaliśmy na super wycieczkę do Energylandii. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji i jest to z pewnością atrakcja, która najbardziej zostanie zapamiętana z całego obozu. Jeżeli chodzi o sprawy wychowawcze to nie było większych problemów ,choć kilka razy obozowicze delikatnie potrafili o sobie przypomnieć  ;). Największe problemy u niektórych były z jedzeniem posiłków, choć większość zawodników ku zdziwieniu Trenera jadła całkiem przyzwoicie. Podsumowując obóz można ocenić bardzo pozytywnie jak na naszą pierwszą wyprawę, wierzę, że teraz będzie tylko lepiej ;). BRAWA DLA WSZYSTKICH !!!