BŁONIANKA- UKS OŁTARZEW

W środę 25 maja Błonianka rozegrała przełożony mecz z UKS Ołtarzew z dnia 12 czerwca. Mecze w środku tygodnia, chyba nie za bardzo leżą Błoniance,bo po pierwszych 15 minutach było 2 do 0, a na początku drugiej kwarty goście podwyższyli na 3 do 0. W momencie gdy zaczął padać deszcz gospodarze w końcu się obudzili. Można powiedzieć że pierwszych 15 minut nie było i trzeba o nich zapomnieć. Worek z bramkami rozwiązał Jakub Olędzki, odpowiedział mu tym samym Wiktor Cieślak. Mimo przewagi nie potrafiliśmy doprowadzić do remisu, dopiero bramka Jakuba Olędzkiego dała nam remis. Goście w ostatniej akcji trzeciej kwarty wyszli na prowadzenie 4 do 3. Ostatnia kwarta to pełna dominacja Błonianki, która po dwóch bramkach Bartka Mordaka i jednej Łukasza Wierzbickiego wyszła na prowadzenie 6 do 4. Brawa dla chłopców i Jagody za odwrócenie losów meczu!!

Błonianka - Ołtarzew 6-4

Bramki: 2 Olędzki, 2 Mordak, Cieślak, Wierzbicki

Skład

Kozłowski, Mordak, Lernaciński, Wierzbicki, Woźniak, Cieślak, Olędzki, Berger, Krzemiński, Przybysz, Szulawska, Mass, Majtczak