BŁONIANKA BŁONIE- NAPRZÓD BRWINÓW

Błonianka - Naprzód Brwinów 4:4

Chłopcy Błonianki w dniu dzisiejszym spotkali się z drużyną zajmującą przed tą kolejką drugie miejsce Naprzód Brwinów. W pierwszej serii spotkań Błonianka przegrała na wyjeździe w Brwinowie 3 do 0, więc od początku zapowiadało się na ciężką przeprawę z wiceliderem. Pierwsza kwarta to popis gospodarzy, którzy po bardzo dobrej grze i dwóch bramkach Wiktora Cieślaka i Łukasza Wierzbickiego prowadzili 2 do 0. W drugiej części goście zdołali doprowadzić do remisu, mimo to gra zespołu Błonianki mogła się podobać, widać było różnicę w postawie chłopców w porównaniu z  ostatnim meczem.Mecz zakończył się remisem 4 do 4, po jednej bramce dołożyli jeszcze Wojtek Mass i po ładnej indywidualnej akcji i atomowym uderzeniu Jakub Olędzki. Brawa dla chłopców za bardzo dobrą postawę i cenny jeden punkt.

Bramki: Cieślak, Wierzbicki, Mass, Olędzki

Skład: Kozłowski, Mordak, Majtczak, Wierzbicki, Cieślak, Olędzki, Mass, Pawlik, Lernaciński.