OŁTARZEW - BŁONIANKA BŁONIE

W dniu wczorajszym nasza drużyna zremisowała 4 do 4 z drużyną gospodarzy UKS Ołtarzew. Pierwsza kwarta to bardzo dobra gra zawodników z Błonia zakończona wynikiem 3 do 1. Niestety o drugiej i trzeciej kwarcie zapewne trener jak i zawodnicy chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Przez 30 minut nie potrafiliśmy zagrozić bramce gospodarzy i dostosowaliśmy się do gry UKS Ołtarzew, które strzeliło 3 bramki i wyszło na prowadzenie 4 do 3. Wielkie brawa dla chłopców należą się za ostatnie 15 minut, gdzie pokazaliśmy wolę walki i potrafiliśmy zdominować przeciwnika. Emocje były do samego końca, gdzie w ostatnich minutach piłka wpadła do siatki po strzale Jakuba Olędzkiego. Brawa dla chłopców, że potrafili odwrócić losy meczu i za walkę do samego końca. Stare piłkarskie przysłowie mówi że jak nie da się meczu wygrać trzeba go zremisować :)

UKS Ołtarzew - Błonianka Błonie: 4-4

Bramki: Samobójcza, Wiktor Cieślak, 2 Jakub Olędzki

Skład:

Kozłowski, Lernaciński, Mordak, Woźniak, Cieślak, Wierzbicki, Olędzki, Krzemiński, Bielecki, Mass, Majtczak, Przybysz