I KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ

AP ŻYRARDÓW - BŁONIANKA BŁONIE  0 - 8

Skład: Kozłowski, Borkowicz, Lernaciński, Wierzbicki, Olędzki, Cieślak, Woźniak, Majtczak, Pawlik, Krzemiński

Bramki: 4x Woźniak, 2x Olędzki, Cieślak, Samobójcza

W pierwszej kolejce przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Żyrardowa. Powiem szczerze że dawno nie widziałem takiej determinacji u naszych chłopców. Myślę że był to jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie jaki zagraliśmy. Nie chodzi o wynik ale o styl w jakim zagraliśmy, było dużo fajnych akcji, staraliśmy się jak grać szybko piłką, pewna gra w obronie, można tak naprawdę wymieniać same plusy. Żeby nie było za słodko w następnej kolejce zagramy z bardzo mocnym rywalem Syrenka Soccer School która pokonała Gospodarzy Ligi Naprzód Brwinów 6 do 3. Chciałbym by taka gra była w naszym każdym meczu nie zważając na wynik, bo to właśnie nasza postawa i gra jest najważniejsza, wynik jest sprawą drugorzędną ;)