UKS 141 WARSZAWA - BŁONIANKA BŁONIE

Dzisiejszy mecz otwierał zmagania III ligi grupy IV orliki E1. Pierwsze 15 minut chłopcy z Błonia zagrali bardzo dobrze wygrywając po dwóch bramkach Kuby Olędzkiego 2 do 0.Druga kwarta również była bardzo przyzwoita w wykonaniu naszych chłopców. Niestety ostatnie dwie kwarty wyglądały tak jakby zabrakło pary w nogach i mecz zakończył się 7 do 3 dla gospodarzy. Martwi również fakt że po straconych bramkach nie potrafimy się podnieść ,oddając pole przeciwnikowi, bo na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę 7 do 3. Głowa do góry, z porażki Trener oraz zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski i za tydzień czeka na nas kolejne wyzwanie w postaci Znicza Pruszków.

UKS 141 Warszawa - Błonianka Błonie 7 : 3

Bramki Błonianka : 2 x J. Olędzki, J. Woźniak

Skład :

Kozłowski, Mordak, Lernaciński, Wierzbicki, Woźniak, Cieślak, Olędzki, Krzemiński, Bielecki, Majtczak.