PRZEGRANA ORAZ REMIS W 1 KOLEJCE

Błonianka Błonie - Promyk Nowa Sucha  0 : 7

Skład: I. Wiśniewski, Lernaciński, Bielecki, Wierzbicki, Mordak, Cieślak, Olędzki, Krzemiński, Romański, Suchorab, Godzina, Chechłacz

W pierwszym meczu przyszło nam się mierzyć z faworytem ligi. Mecz do starty drugiej bramki był wyrównany, niestety zadecydowały indywidualne błędy przy straconych bramkach i później z tak mocnym przeciwnikiem ciężko było nam gonić wynik. Za tydzień mierzymy się z drużyną Naprzód Brwinów z którą mamy rachunki do wyrównania ;).

Błonianka II Błonie - Legion Pruszków 1:1

Skład: I. Wiśniewski, Lernaciński, Przybysz, Krzemiński, Pawlik, Szulawska, Mass, J. Wiśniewski, Śmigielski, Sosnowski

Druga drużyna zremisowała z drużyną Pruszkowa. Szkoda straconych punktów bo można było powalczyć o pełną pulę. Wierzymy że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i zobaczymy jeszcze nie raz dobrą piłkę i pełne zaangażowanie z naszej strony.