PODSUMOWANIE SEZONU

Sezon 2015/2016 został zakończony , najwyższy czas na małe podsumowanie ostatniej rundy rozgrywek. Zawodnicy z Błonianki po awansie z IV ligi orlików przystąpili pełni wiary w dobre wyniki w III lidze. Na koniec sezonu uplasowaliśmy się na dobrym 3 miejscu. Na pewno szkoda początku sezonu gdzie w pierwszych trzech meczach drużyna zdobyła jeden punkt. Widać było że musi minąć troszkę czasu aż drużyna załapie odpowiedni  rytm w wyższej lidze. Przez cały sezon zdarzyła się jedna wpadka, wysoko przegrany mecz z Chlebnią na własnym obiekcie, lecz wierzymy że był to jedynie wypadek przy pracy, bo większość spotkań szczególnie w tej drugiej fazie sezonu była naprawdę dobra. Najwięcej minut na boisku przez 10 spotkań rozegrał Wiktor Cieślak bo aż 375 minut, drugi był nasz kapitan Jakub Olędzki 335 minut i trzeci Łukasz Wierzbicki 315 minut. Siedmiu zawodników strzeliło co najmniej jedna bramkę w tym sezonie, najwięcej strzelił Jakub Olędzki 9 trafień. Na uwagę zasługuje Fakt że środkowy obrońca Bartosz Mordak trafił 4 razy i żadna z tych bramek nie była ze stałego fragmentu gry. Na pikniku sportowym Trener wyróżnił 3 osoby, było to : Antek Kozłowski nasz bramkarz za bardzo dobrą i równą postawę we wszystkich meczach, Jakub Olędzki za król strzelców naszej drużyny oraz Łukasz Wierzbicki został wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu. Należy też wspomnieć o naszej jedynej Gwieździe w drużynie Jagodzie Szulawskiej która doszła do naszej drużyny na początku roku i radziła sobie bardzo dobrze często pojawiając się na boisku.Życzymy również szybkiego powrotu do zdrowia dla Bartka Borkowicza który na początku rundy doznał kontuzji, wierzymy że to nic poważnego i dołączy do nas już podczas obozu letniego. Brawo dla wszystkich zawodników za zaangażowanie w meczach i podczas treningów, pracujcie tak dalej a efekty na pewno przyjdą :)