MECZE OSTATNIEJ KOLEJKI

Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 8 - 1

Bramki: Woźniak

Skład: Kozłowski, Mordak, Bielecki, Wierzbicki, Krzemiński, Cieślak, Olędzki, Wadecki, Woźniak, Romański, Lernaciński

W meczu ostatniej kolejki niestety była widoczna różnica obu drużyn. Gospodarze przez wszystkie mecze nie stracili nawet punktu i było widać to boisku w ich postawie. Dzielnie walczyliśmy i myślę że przy odrobinie szczęścia wynik mógł być troszkę lepszy dla nas. Janek Woźniak kilka razy fajnie się znalazł w paru sytuacjach i zabrakło tylko skuteczności. Na pewno była to dobra lekcja gry, mamy wiele do nauki i wierze że jesteśmy zbliżyć się poziomem do lepszych drużyn.

Relax Radziwiłów - Błonianka II Błonie  0 - 9

Bramki: 3 Mass, 3 Pawlik, 2 Bednarski, Szulawska

Skład: Berger, Majtczak, Przybysz, Borkowicz, Szulawska, Pawlik, Mass, Matela, Stodulski, Bednarski

Nasza druga drużyna nie dała żadnych szans gospodarzom. Wynik 9 do 0 było najmniejszym wymiarem kary w naszym wykonaniu. Filip w bramce był praktycznie bezrobotny. Brawa dla nas za super grę. Słowa uznania za trzy bramki dla Wojtka i Radka. Swoje pierwsze bramki w naszej drużynie strzelił również Kacper Bednarski.