MECZE II DRUŻYNY Z WRZOS MIĘDZYBORÓW I LKS II CHLEBNIA

Oba mecze nasza II drużyna grała u siebie i niestety oba zakończyły się porażką. W meczu z Wrzosem Międzyborów wygrywaliśmy już 3 do 0 by całe spotkanie przegrać 4 do 5 a ostatnią bramkę straciliśmy w ostatniej sekundzie meczu. Mecz z LKS Chlebnia nie był zły w naszym wykonaniu prócz drugiej kwarty którą przegraliśmy 0 do 5. Mecz był bardzo wyrównany, Chlebnia była tego dnia po prostu bardziej skuteczna. Szkoda straty punktów bo przed nami jeszcze dwa cięzkie mecze z najlepszymi ekipami tej ligi MKS II Piaseczno i STF II Champion.

Błonianka II Błonie : Wrzos Międzyborów 4:5

Skład: Berger, Śmigielski, Pawlik, Szulawska, Sosnowski, Bednarski, Wiśniewski, Mass

Błonianka II Błonie - LKS II Chlebnia 4:7

Skład: Berger, Majtczak, Lernaciński, Śmigielski, Krzemiński, Szulawska, Wiśniewski, Sosnowski, Mass, Bednarski