MECZE 15-16.10.2016

W dniu wczorajszym zagraliśmy emocjonujące spotkanie z drużyną z Pruszkowa. Samo spotkanie dostarczyło wiele emocji i obie drużyny zagrały na bardzo fajnym poziomie, niestety to gospodarze okazali się o jedną bramkę lepsi.  Na pewno szkoda kolejnej straty punktów bo mieliśmy sporo okazji do strzelenia bramki. Bramka gospodarzy w ostatniej kwarcie była jak zaczarowana , nic nie chciało wpaść. Po raz kolejny musimy się podnieść po porażce tym bardziej że czekają nas zdecydowanie najcięższe trzy ostatnie mecze.

Znicz III Pruszków - Błonianka Błonie 5-4

Bramki : Wierzbicki x2, Olędzki, Mordak

Skład: Kozłowski, Mordak, Bielecki, Wierzbicki, Krzemiński, Woźniak, Olędzki, Wadecki, Lernaciński

Druga nasza drużyna wygrała już trzecie kolejne spotkanie z rzędu i to drugi raz z drużyną z którą we wcześniejszym meczu przegraliśmy. Spotkanie wydawać by się mogło że kontrolujemy bo wygrywaliśmy już 3 do 0 lecz niestety pod koniec trzeciej kwarty nastąpiło rozprężenie i goście strzelili nam dwie bramki. Ostatnia kwarta była jak z horroru, goście poczuli że mają szanse doprowadzić do wyrównania i stwarzali sobie sporo sytuacji do strzelenia bramki. Trzeba oddać Filipowi że gdyby nie jego interwencje ciężko by było utrzymać prowadzenia. Brawa dla całej drużyny , zostały trzy mecze i dziewięć punktów do zdobycia.

Błonianka II - AP II Żyrardów 3-2

Bramki: Mass, Majtczak, Szulawska

Skład: Berger, Majtczak, Przybysz, Borkowicz, Pawlik, Szulawska. Mass, Sosnowski, Bednarski, Dobrowolski, Romański