LKS CHLEBNIA 2006 - BŁONIANKA BŁONIE 2006

W niedzielę 3.04.2016  nasi chłopcy rozpoczeli zmagania rundy wiosennej meczem z LKS CHLEBNIA. W poprzedniej rundzie obie drużyny awansowały z IV ligi orlików do ligi wyżej. Oba mecze przekonująco wygrywała drużyna z Chlebni ( pierwszy mecz 17:0, drugi 9 do 2 ). Dlatego faworytem tego spotkania  byli gospodarze. Od początku meczu tempo było bardzo wysokie, sytuacji pod bramkowych z obu stron nie brakowało, i pomimo, że Chlebnia była drużyną częściej zagrażającą naszej bramce chłopcy zostawili wiele serca na boisku i dotrzymywali tempa faworytą. Pomimo porażki Trener może być zadowolony z postawy młodych zawodników. Oby następne mecze rozgrywane przez zawodników z Błonia były tak dobre,  jak nie lepsze od tego. Gratulacje za zaangażowanie i głowy do góry, bo następnym razem na pewno będzie lepszy wynik ; )

LKS Chlebnia - Błonianka Błonie 6-3

Bramki : 2 Jakub Olędzki,Wiktor Cieślak

Skład

A.Kozłowski, F.Berger, Ł.Wierzbicki, J.Bielecki, B.Borkowicz, J. Woźniak, B.Mordak, W.Cieślak, J.Olędzki, S.Krzemiński, R.Pawlik, K. Lenarciński, K. Majtczak, W.Mass