LIGA ZIMOWA 2017

Nowa edycja ligi zimowej w Brwinowie rusza od 14.01.2017. Do drugiej edycji zgłosiliśmy dwie drużyny Błonianki rocznika 2006. Z podstawowych informacji na dzień dzisiejszy wszystkie mecze będą rozgrywane w sobotę a nie w niedzielę jak to było ostatnio. Druga informacja jest taka że liga będzie niestety droższa niż poprzednio, organizator podniósł koszt rozgrywek( koszt za jednego zawodnika to 125 złotych od osoby)  W ferie liga będzie miała przerwę. Będziemy mieli do rozegrania 6 spotkań tak jak to było ostatnio, jeden mecz w weekend. Poniżej przedstawiam listę osób które są powołane na tą edycje ligi zimowej. Proszę o jak najszybszą informację sms kto jest chętny a kto odpada. Pieniądze można wpłacać od poniedziałkowego treningu Trenerowi.

Kozłowski, Berger, Borkowicz, Lernaciński, Wierzbicki, Olędzki, Cieślak, Woźniak, Mordak, Romański, Bielecki, Przybysz, Majtczak, Krzemiński, Szulawska, Pawlik, Mass, Sosnowski, Bednarski,Wadecki, Wiśniewski