KOLEJKA 1.10.2016

Nasza pierwsza drużyna podejmowała lidera naszych rozgrywek Legie II Warszawa. Od  początku spotkania było widać że nie przypadkowo lider nie stracił jeszcze punktów, narzucił bardzo ofensywny styl gry. Chłopcy z Błonianki do 40 minuty bardzo dobrze się bronili bo było tylko  2 do 1 dla Legii. Mecz zakończył się wynikiem 8 do 1, chociaż myślę że jak byśmy zagrali bardziej odważnie moglibyśmy bardziej skrzywdzić lidera.

Błonianka Błonie - Legia II Warszawa 1 - 8

Bramki : Majtczak

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Mordak, Wierzbicki, Krzemiński, Cieślak, Olędzki, Pawlik, Borkowicz, Majtczak

Druga drużyna pokonała na naszym boisku drużynę Relax Radziwiłów 8 do 2. Cieszy druga wygrana naszej drużyny w fajnym stylu. Wynik gdyby nasza skuteczność była lepsza mógł by być zdecydowanie wyższy. Chciałbym podziękować zawodnikom oraz rodzicom za miłe akcenty na meczu obu drużyn i za super prezent. Mikołaj już trzyma kciuki za wygrane w następnych kolejkach :).

Błonianka II Błonie - Relax Radziwiłów 8-2

Bramki: Mass 4, Szulawska 2, Wadecki, Romański

Skład : Berger, Sosnowski, Przybysz, Romański, Wadecki, Szulawska, Mass, Matela, Stodulski, Dobrowolski