II KOLEJA SPOTKAŃ 1 I 2 DRUŻYNY

Drugi swój mecz rozegrała w Żyrardowie Błonianka II Błonie. Mimo porażki 5 do 4 zagraliśmy super mecz, przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o zwycięstwo. Wielkie brawa za walkę do samego końca i za zaangażowanie. Początek meczu zaczął się niedobrze dla nas bo dość przegrywaliśmy 2 do 0. Na szczęście bardzo szybko się podnieśliśmy i po bramkach Aleksa Sosnowskiego i Maćka Romańskiego doprowadziliśmy do remisu. Początek 4 kwarty zdominowaliśmy przeciwnika i zabrakło skuteczności co niestety się zemściło bo nagle zrobiło się 5 do 2 dla Gospodarzy. Kolejny raz w tym meczu pokazaliśmy charakter i po bramkach Jagody oraz Szymona Krzemińskiego brakowało nam tylko jednej bramki do remisu. Mimo walki nie udało się zremisować ale brawa za bardzo dobre spotkanie które na pewno podobało się kibicom.

AP II Żyrardów - Błonianka II Błonie  5 : 4, Bramki: Sosnowski, Romański, Szulawska, Krzemiński.

Skład: Berger, Borkowicz, Przybysz, Krzemiński, Pawlik, Szulawska, Mass, Romański, Sosnowski.

Pierwsza grupa natomiast wygrała swój pierwszy mecz w sezonie z Zniczem III Pruszków bardzo wysoko 11 do 1. Drużyna z Błonia od początku meczu zdominowała przeciwnika i myślę że mecz mógł zakończyć się jeszcze wyższym wynikiem. Bardzo cieszy wysoka wygrana i dobra gra naszych chłopców. Cieszy również to że chłopcy mimo upału wyglądali dużo lepiej fizycznie niż tydzień temu. Zapisujemy pierwsze trzy punkty i powoli wspinamy się do góry w tabeli.

Błonianka Błonie - Znicz III Pruszków  11 - 1

Bramki: Woźniak 2, Olędzki 2, Wadecki, Wierzbicki 3, Cieślak 3

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Mordak, Wierzbicki, Woźniak, Cieślak, Olędzki, Wadecki, Majtczak