DRUGIE ZWYCIĘSTWO W LIDZE ZIMOWEJ !!!

Błonianka Błonie - FA Piaseczno  4 - 3

Bramki: 3x Cieślak, Woźniak

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Borkowicz, Mordak, Olędzki, Romański, Cieślak, Woźniak, Bielecki, Krzemiński, Majtczak.

Kolejny dreszczowiec jaki chłopcy zafundowali kibicom skończył się tym razem zwycięstwem !! Nasza forma idzie ciągle w górę i coraz lepiej wyglądamy na tle mocnych przeciwników. Nasza gra do stanu 4 do 2 wyglądała bardzo dobrze  i w późniejszej części meczu nie potrzebnie cofnęliśmy się do obrony, za szybko też pozbywaliśmy się piłki i dlatego końcowe minuty były takie nerwowe. Bardzo cieszą akcje po których padają bramki bo nie są to jakieś przypadkowe sytuacje. W dzisiejszym meczu wszyscy wspięli się na bardzo wysoki poziom. Brawo za postawę i pamiętajmy że My nie musimy za wszelką cenę wygrywać, my chcemy dobrze grać w piłkę a wyniki przy dobrej grze same przyjdą ;).