DOBRA GRA NASZYCH DRUŻYN W III KOLEJCE

Błonianka Błonie - Znicz Pruszków  12:0

Bramki:Cieślak 2x, Suchorab, Chechłacz 2x, Majtczak, Lernaciński, Romański, Olędzki 4x

Skład: Wiśniewski, Lernacińśki, Mordak, Majtczak, Chechłacz, Cieślak, Olędzki, Suchorab, Romański

Pewne trzy punkty zdobyliśmy z drużyną z Pruszkowa. Chłopcy przez cały mecz dominowali na boisku i przebieg całego meczu był pod kontrolą. Cieszy fakt że aż siedmiu zawodników w tym meczu wpisało się na listę strzelców. Za tydzień zmierzymy się z drużyną Legionu Pruszków.

Błonianka II Błonie - Promyk Nowa Sucha  1:7

Bramki: Szulawska

Skład: Berger, Bielecki, Przybysz, Śmigielski, Krzemiński, Szulawska, Mass, Wiśniewski, Bednarski

Nasza druga drużyna zagrała na bardzo fajnym poziomie z faworytem i liderem ligi Promykiem Nowa Sucha. Kilku krotnie zagroziliśmy bramce rywali a sami tez nie broniliśmy kurczowo dostępu do naszej bramki. Cieszy bardzo gra oraz zaangażowanie zawodników. Jesteśmy jak do tej pory jedyną drużyną która strzeliła liderowi bramkę.