BRWINÓW 2006 - BŁONIANKA BŁONIE 2006

W niedzielę 10.04.2016 Błonianka pojechała do Brwinowa na mecz z aktualnym liderem Naprzód Brwinów. Aura nie rozpieszczała zawodników, od samego początku padał intensywny deszcz, a chłopcy po raz pierwszy grali na naturalnym boisku, a nie na sztucznej trawie. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mogli narzekać na brak emocji.Szybko strzelone dwie bramki w pierwszej kwarcie na pewno mocno ułatwiły gospodarzą dalszą część gry. Pomimo prób nie udało się naszym zawodnikom strzelić bramki kontaktowej.Natomiast Brwinów pod koniec meczu mimo obrony rzutu karnego przez dobrze dysponowanego Antka Kozłowskiego podwyższył z dobitki na 3 do 0. Woli walki nie można odmówić chłopcom, natomiast  widać różnice w przejściu do wyższej ligi. Widać że w każdym meczu chłopcy będą musieli dawać z siebie 110 procent.

Naprzód Brwinów - Błonianka Błonie 3 :0

Skład:

A.Kozłowski, B.Borkowicz, J.Bielecki, Ł.Wierzbicki, J.Woźniak, W.Cieślak, J.Olędzki, B.Mordak, S.Krzemiński, R.Pawlik, K.Lernaciński, K.Majtczak