BŁONIANKA BŁONIE - ZNICZ III PRUSZKÓW

W sobotę 7.05.2016 w Błoniu, Błonianka spotkała się z drużyną z Pruszkowa w 5 kolejce 3 ligi orlików. Słoneczna aura nie ułatwiała zawodnikom gry, mimo to obie drużyny robiły wszystko by zainkasować trzy punkty. Pierwszą bramkę strzelili goście ze stałego fragmentu gry. Stracona bramka na szczęście podziałała mobilizująco na chłopców i w końcówce pierwszej kwarty doprowadzili do remisu po strzale Bartosza Mordaka. W drugiej kwarcie po bramkach Bartka Mordaka i Łukasza Wierzbickiego Znicz odpowiedział tylko jednym trafieniem. W dwóch ostatnich rundach to Błonianka dyktowała tempo gry i dzięki dwóm bramką Jaśka Woźniaka ustaliła wynik na 5 do 2. Należy pogratulować chłopcom zwycięstwa, ale przede wszystkim należy pogratulować dobrej gry. Błonianka po zwycięstwie wskoczyła w tabeli na pudło :).

Błonianka Błonie - Znicz III Pruszków 5 : 2

Bramki : 2 Jan Woźniak, 2 Bartosz Mordak, Łukasz Wierzbicki

Skład:

Berger, Kozłowski, Lernaciński, Bielecki, Majtczak, Wierzbicki, Przybysz, Woźniak, Cieślak, Olędzki, Mordak, Krzemiński