BŁONIANKA BŁONIE - SYRENKA SOCCER SCHOOL

Błonianka Błonie - Syrenka Soccer School  3 - 4

Bramki: Wierzbicki, 2x Olędzki

Skład: Kozłowski, Lernaciński, Borkowicz, Wierzbicki, Olędzki, Cieślak, Woźniak, Majtczak, Mordak, Pawlik

Mecz dwóch młodych drużyn na pewno mógł się podobać, spotkanie stało naprawdę na bardzo wysokim poziomie,nie brakowało również emocji do samego końca meczu. Widać było u drużyny Soccer School wysoką kulturę gry. Nasza drużyna jednak czasami bardzo skutecznie stosowała bardzo wysoki pressing już pod bramką przeciwnika. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, nie obfitowała w dużo sytuacji bramkowych. Jeden nasz błąd w ostatniej minucie połowy spowodował utratę bramki:/. Od samego początku drugiej odsłony staraliśmy się odrobić straty i szybko nam się to udało, wyszliśmy nawet na prowadzenie 3 do 2. Do momentu prowadzenia 3 do 2 mecz był ciągle bardzo wyrównany, niestety po objęciu prowadzenie za bardzo daliśmy się zepchnąć do obrony i w samej końcówce meczu  przeciwnicy wyszli na prowadzenie 4 do 3. W ostatniej akcji meczu mieliśmy jeszcze rzut wolny lecz jakimś cudem piłka nie wpadła do siatki. Brawa za super postawę chłopców, na pewno w porównaniu z ligą jest duży progres. Za tydzień czeka nas kolejny ciężki mecz z drużyną z Piaseczna która wygrała w ostatniej kolejce 12 do 0 z AP Żyrardów.