BŁONIANKA BŁONIE - NAPRZÓD BRWINÓW

Błonianka Błonie - Naprzód Brwinów 3 -3

Bramki: Olędzki 2x, Woźniak

Skład: Kozłowski, Borkowicz, Lernaciński, Mordak, Romański, Olędzki, Woźniak, Krzemiński, Pawlik, Bielecki.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Po przypadkowo straconej bramce cały czas staraliśmy się grać w piłkę i po pięknej bramce Jakuba Olędzkiego i indywidualnej akcji Janka Woźniaka na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2 do 1 . Druga połowa była niestety słabsza w naszym wykonaniu, mecz zaczął być bardziej wyrównany, my zaczęliśmy grać bardziej nerwowo i niedokładnie. Mecz zakończył się wynikiem 3 do 3 i  jest to jak najbardziej zasłużone wynik. Warty odnotowania jest jeszcze niemiły incydent, gdzie nasz zawodnik Jan Woźniak zderzył się z przeciwnikiem Głową. Janek nie mógł dokończyć już meczu na szczęście obyło się bez wstrząsu mózgu.