BŁONIANKA BŁONIE - ATP WARSZAWA

Niestety sił i równorzędnej gry starczyło nam tylko na pierwsze 15 minut po których prowadziliśmy z wiceliderem 1 do 0. Druga kwarta też wyglądała nieźle w naszym wykonaniu lecz niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i taki zespół jak ATP doskonale wykorzystał swoje sytuacje w drugiej kwarcie i schodziliśmy po dwóch częściach z wynikiem 1 do 3 dla gości. Trzecia i czwarta kwarta do pełna kontrola meczu przez przyjezdnych i skończyło się pewnym wynikiem 1 do 8. Widać było że goście są drużyną lepszą, natomiast brawa za dwie pierwsze kwarty, które trzeba ocenić na plus. Słowa uznania należy również powiedzieć o Antku, który po raz kolejny był naprawdę mocnym punktem naszej drużyny.

Błonianka Błonie - ATP Warszawa  1 - 8

Bramki : samobójcza

Skład: Kozłowski, Bielecki, Mordak, Wierzbicki, Cieślak, Woźniak, Olędzki, Wadecki, Krzemiński, Lernaciński, Majtczak.